שאלות נפוצות

'מיקור חוץ' (אָאוּטְסוֹרְסִינְג – Outsourcing) אומר שמוציאים מהעסק או מהארגון את כל הפעילויות שאינן נמצאות בליבה שלו, ונותנים למישהו אחר לעשות אותן. שיטת ניהול כזו מאפשרת לבעל/ת העסק להתמקד בתחום ההתמחות המקצועי המרכזי שלהם. כך הם מתפנים לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב, עושים את מה שהם הכי אוהבים ורוצים לעשות, ומתרכזים בפעולות שיש להן מקסימום השפעה על קידום העסק וצמיחתו מבחינה מקצועית, עסקית וכלכלית ועל הגדלת הכנסותיו.

אילו אחד או יותר מהסימנים שמצביעים על כך שהגיע הזמן לפנות לפתרון של שירותי משרד במיקור חוץ:

 • כשיש לעסק מספיק לקוחות ומתן השירות שואב מכם זמן יקר.
 • כשאתם מתקשים בתפעול העסק.
 • כשאתם מרגישים שדברים נופלים בין הכיסאות ואתם מפסידים כסף בגלל זה. לדוגמא הצעות מחיר שלא יוצאות כי לא הגעתם לזה, טפסים שיש למלא ואתם דוחים זאת שוב ושוב, לקוחות שלא חזרתם אליהם לעשות שיחת פולו אפ כי אין לכם זמן או כוח אדם, או 'סתם' כי אתם לא אוהבים לעשות זאת.
 • אם אתם לא עושים גביה כמו שצריך (מכל סיבה שהיא), כך שהכספים לא נכנסים בזמן ויש לזה השפעה שלילית על התזרים שלכם.
 • אם אתם עובדים סביב השעון ללא הפסקה, ישנים מעט ובקושי מבלים עם המשפחה כי מישהו חייב לתפקד בעסק כדי להביא כסף. ואתם רוצים לצמצם את שעות העבודה ולעבוד פחות, אבל, להמשיך להכניס לפחות את אותה הכנסה שאתם מכניסים כרגע, ואפילו יותר.
 • אם אתם מוצאים את עצמכם מנסים כל הזמן "לצוף מעל המים" מבחינה פיננסית וכדי "לסתום את החור" אתם מחפשים פתרונות כמו הלוואות, אשראי, גמ"חים, טובות ממשפחה וכד'. זה גורם לכם להרגיש שאתם לא מצליחים בעסק שלכם, ואומר שהגיע הזמן להפסיק לשים עוד ועוד 'פלסטרים' על הפצע אלא לחשוב איך עושים סדר בבלגן ופותרים את הבעיה מהשורש שלה.
 • אתם רוצים להמשיך לגדול ולהתרחב ומבינים שזה לא הגיוני ולא אפשרי לנסות לעשות את כל התפקידים שיש בעצמכם.
 • אם אתם מוצאים את עצמכם שוב ושוב, קופצים ממשימה למשימה ולא מצליחים להתרכז במה שאתם אמורים לעסוק בו, במה שאתם אוהבים ויודעים לעשות מבחינה מקצועית ועסקית.

בניית תוכנית פעולה להצלחה בכל נושא ניהול המשרד שלכם, שירותי ניהול משרד, שירותי משרד, מזכירות ואדמיניסטרציה שוטפים, שירותי גביה וכספים, שירות לארגון המשרד, תמיכה תפעולית בוובינר ובשיווק הדיגיטלי שלכם, ותמיכה בשירות הלקוחות שלכם.

לא! השירות שלנו מתאים למגוון סוגים של חברות, עמותות ועסקים:
החל מעסק שבו אתם העובד או העובדת היחיד/ה (One-Person Business),
ועד עסק או חברה שמעסיקים מספר רב של עובדים.

אין שום בעיה! אתם יכולים לבחור את חבילת השירות המתאימה לכם מבין רשימה של חבילות שירות מודולוריות התפורות בדיוק למה שאתם צריכים ורוצים ולתקציב שלכם.

 • חבילת שירות בייסיק – חבילת הבסיס שלנו כוללת 20-25 שעות חודשיות.
 • חבילת שירות סילבר – 30-32 שעות חודשיות.
 • חבילת שירות גולד – 40 שעות חודשיות.
 • חבילת שירות פלטינום – 50 שעות חודשיות.
 • חבילות שירות נוספות: תמיכה בוובינרים / זום / שיווק דיגיטלי.

שירותי ניהול המשרד והמזכירות שלנו מותאמים לעסקים שמכניסים לפחות 15 אלף שקלים בחודש.
אם אתם עדיין מתלבטים, אנו מבינים את החשש שלכם ולכן מציעים לכם לחשוב על כדאיות השירות שלנו עבורכם מנקודת המבט של החזרת ההשקעה שלכם.
שאלו את עצמכם כמה שווה שעת עבודה שלכם ומה יקרה כשיתפנו לכם עוד 20 שעות שבהן תוכלו לעשות פעולות ממוקדות להביא יותר לקוחות ולהגדיל את ההכנסות? ובמקביל, נלמד אתכם כיצד לייעל את העבודה כדי שתחסכו הרבה כסף ותשפרו את תזרים המזומנים שלכם.
בנוסף, תענו לעצמכם האם הכסף שייכנס לכם בזמן בעקבות ביצוע גביה בצורה מסודרת, יחסוך לכם ריביות/הלוואות/כאבי ראש/לחץ?
אם התשובה חיובית, אז אתם צריכים לעשות את החשבון לעצמכם אם זה 'יקר' או לא.
במידה ואתם מזהים שהעבודה עימנו יכולה להיות בעלת ערך מוסף כספי משמעותי עבורכם, אנחנו מציעים לכם להתחיל מחבילת השירות הבסיסית שלנו ונוכל להתקדם במשך הזמן, אחרי שתראו את התוצאות.

נבקש מכם לעשות רשימה מדויקת במשך שבוע של המשימות שאתם עושים (כולל תיאור המשימה).
לאחר מכן נשב ביחד אתכם ונבדוק: מהן המשימות שרק אתם יכולים לעשות? אילו משימות הייתם רוצים לעשות אבל אתם פשוט לא מגיעים אליהן מחוסר זמן? אילו משימות אתם יכולים אבל פשוט לא אוהבים ולא רוצים לעשות? ונחליט על המשימות שאפשר להעביר אלינו שנעשה במקומכם.
בגדול, אנו מציעים לכם לעשות את כל הפעולות שקשורות בעבודה על העסק ובהתפתחות האישית והמקצועית שלכם ((לדוגמה: פיתוח עסקי, תכנון אסטרטגי, שיווק, מכירות, נטוורקינג ועוד).
ואנו ניקח על עצמנו את כל מה שקשור לתפעול, לאדמיניסטרציה ולוגיסטיקה, למשימות טכניות ולעבודה המשרדית השוטפת.

מניסיוננו, בעלי עסקים רבים מתקשים להאציל סמכויות ולהעביר שליטה, גם מתוך מחשבה ש"אף אחד לא יבצע את הדברים כמוני/טוב ממני". המציאות מלמדת שאם תתנו לעצמכם (ולנו) את ההזדמנות, תגלו שאחרי הכשרה והדרכה קצרה העבודה נעשית גם על ידי אחרים בצורה איכותית ומקצועית. ואף תופתעו לדעת שיטות עבודה טובות ויעילות יותר מאלו שאתם מכירים. אז כן, קשה להאציל סמכויות לאחרים אבל זה לגמרי משתלם ושווה את ההשקעה.
יש לנו את הניסיון, הידע והכלים לעזור לכם לשחרר את הדברים ולגרום לכם להאציל סמכויות ותפקידים מתוך אמון ורוגע שהדברים בעסק שלכם נעשים בדיוק כפי שהם צריכים להיעשות, על הצד הטוב ביותר.

אנחנו לגמרי מבינים את החשש שייכנסו לעסק ויראו את הבלגן שהוא נמצא בו. רק כדי להרגיע אתכם, כמעט כולם כאלו, כך שזה פגם קולקטיבי שצריך לדעת להתגבר עליו. בכל מקרה, אנחנו רק רוצים לעזור לכם, לא מבקרים ולא שופטים אתכם בשום צורה. אין מה לעשות אף אחד מאיתנו לא מושלם (גם אנחנו…) וזה בסדר גמור. אנחנו גם מתחייבים לשמור על דיסקרטיות מלאה.
מה שעומד לנגד עיננו בכל רגע נתון הוא הצלחת העסק שלכם, הצלחתכם היא הצלחתינו.

כל כך הרבה פעמים ניסיתם וזה לא הצליח. הלכתם לייעוצים שונים, קראתם ספרים, ראיתם סרטונים, רכשתם קורסים בנושאים של ניהול זמן וארגון, הלכתם לאינספור כנסים והדרכות, ביקשתם מבת או בן משפחה שיתנו יד בעסק ויורידו מכם חלק מהעומס.
זה אולי מרגיש שאתם 'יודעים' לפחות בתיאוריה, כל מה שצריך לדעת. אבל, המציאות היא שאין לכם באמת שיטתיות מסודרת בהפעלת העסק.
דברים לא מתבצעים עד הסוף ונופלים בין הכיסאות, לקוחות מתלוננים, רוב הזמן מתבזבז על כיבוי שריפות, העובדים לא עובדים בצורה מסודרת כך שכל אחד עושה מה שנראה לו באותו הרגע, והתחושה הכללית שלכם פשוט לא טובה. אתם יודעים שאתם מסוגלים ליותר ושכרגע גם אתם וגם העסק או החברה שלכם לא מגשימים את הפוטנציאל האמיתי.
אם זה לא הצליח עד עכשיו, אולי בכל זאת כדאי לכם לנסות לעשות משהו שונה וללכת בדרך אחרת? אולי אתם צריכים פתרון אמיתי שיהיה תפור אישית לעסק שלכם, לצרכים ולרצונות שלכם ולא משהו קולקטיבי שמתאים לכאורה לכולם (ובכל זאת לא עובד לכם).
ואני אגיד עוד משהו, אם הגעתם עד לכאן כנראה שמגיע לעסק שלכם צ'אנס להצליח בגדול
אגב, זה לא מקרי שכל אלו שמצליחים סביבכם התגברו על החששות שלהם והם נעזרים באחרים כדי להמשיך להתפתח ולגדול מבחינה עסקית וכלכלית. כי הם הבינו שאי אפשר לבד ורק יחד מצליחים.

בתחילת ההתקשרות שלנו, אנחנו מבקשים מכם מידע על העסק שלכם וחומרים רלוונטיים להכרות ולתחילת העבודה.
במהלך העבודה המשותפת התקשורת בינינו מתבצעת בדרכים שונות: מייל, סמס, ווצאפ וטלפון במידת הצורך.
בנוסף, צוות המשרד שלנו מיומן היטב בסביבת עבודה ממוחשבת ובשימוש בתוכנות הדיגיטליות הנפוצות בעולם העסקים כך שלא תצטרכו להסביר לנו איך להפעיל את מערכות המחשוב השונות ונוכל לגשת מהר לעבודה עצמה.
זה אומר שנוכל להתחיל לעבוד יחד כמה שיותר מהר כך ואנו אפילו נחסוך לכם זמן!
ואתם תוכלו לעשות בכל הזמן שהתפנה לכם את מה שחשוב לכם באמת ואת מה שמשמעותי לקידום העסק שלכם.

חשוב להדגיש כי למרות שאנו לוקחים את המושכות ועושים במקומכם משימות שונות הרי שאתם עדיין נשארים המנהלים של העסק שלכם ואנו פועלים על פי ההנחיות שקיבלנו מכם.
בנוסף, אנו נמצאים בתקשורת שוטפת עמכם, ומעדכנים אתכם בכל מה שקורה, במינון ובדרך המועדפת עליכם. כך שאתם תמיד בעניינים.

ברור. אנו בהחלט מחויבים לשמור על סודיות וחותמים על כך בכתב, כחלק מההסכם שלנו איתכם.

כרגע איננו מספקים שירותי מכירות. זה אומר שאנחנו לא עושים שיחות ללידים 'קרים' אבל שיחות תיאום ללידים 'חמים' בהחלט כן.

יש לכם רפרנטית 'בק-אופיס' שמתפקדת בפועל כעוזרת אדמיניסטרטיבית אישית שלכם. כשהיא לא נמצאת מסיבה כלשהי, יינתן גיבוי למקרים דחופים בלבד.
כך שאתם מכוסים ומקבלים מענה מיטבי.

אתם נהנים מאחריות של חודש ניסיון (בתשלום) ללא התחייבות להמשך. 
אחרי כן, ניתן לסיים את ההתקשרות במתן הודעה של 30 מראש, בכל זמן.

בזכות היתרונות והתועלות הרבות שאתם נהנים מהם הכולל ניסיון עשיר בכל התוכנות העכשוויות, צוות מנוסה, מקצועי ונותן שירות ברמה גבוהה.
אכפת לנו מהעסק שלכם ברמה האישית ואנחנו מביאות לתוכו את הפן הניהולי בכל התחומים, המקצועי והאישי.
אצלנו באולפיס אין צורך לדאוג לממלאת מקום כאשר הרפרנטית האישית שלכם יוצאת לחופשה/חולי/חל"ד, מפני שאנו דואגים לכך עבורכם.
כמו כן, אין לכם את 'כאב הראש' של העסקת עובדים על כל המשתמע מכך, מפני שאין בינינו יחסי עובד-מעביד.

חבילות השירות שלנו הן בפורמט של ריטיינר חודשי אך על הבסיס של לפי שעות. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד, אין לנו שום עניין 'לספור לכם דקות עם סטופר' ולבקש מכם תוספת תשלום על שעות נוספות.
היות ואנו מודעים לכך שלכולנו יש חודשים עמוסים יותר ועמוסים פחות, ובצורה של הרטיינר התשלום הוא קבוע. כך שאתם יודעים בדיוק מהו התקציב שיוצא ואנו יודעים מהי כמות השעות הנדרשת לעבודה על העסק שלכם.
ואם קרה שחרגתם במעט בזמן, לא נחייב אתכם בתשלום נוסף למרות החריגה, ולפעמים גם יש פחות חריגה וסכום הריטיינר נותר קבוע, וכך כולם מרוויחים.
יחד עם זאת אם נראה שישנה חריגה גדולה או חריגה קבועה ומתמשכת בשעות, כן נמליץ לכם לרכוש חבילת שירות מורחבת יותר.

השירות שלנו ניתן בימים א'-ה' בין השעות 8:30-15:30 .
לבדיקת חבילת השירות המתאימה לכם וקבלת פרטי עלויות מלאו את הפרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות (ביום עבודה).

רוצה לעשות סדר עם מירי אחת ולתמיד בעסק?

להרשמה לשיחת ייעוץ ללא עלות והתחייבות