אודות

מירי וולפא, מנכ״לית ובעלים - אולפיס

שמי מירי וולפא, המייסדת והמנכל"ית של 'אולפיס' – 'ניהול משרד יעיל לעסקים', רעיה ואמא ל-5 מתוקים.
אני מביאה איתי ל'אולפיס' מגוון רחב מאוד של יכולות, מיומנויות, ידע וניסיון מעשי בניהול משרד, ניהול צוות, עבודה בסביבת עבודה ממוחשבת ושימוש במספר רב של ממשקים ותוכנות, ועוד.
מעבודתי בעבר כמנהלת סניף קופת חולים מאוחדת בחיפה ומניסיון מעשי רב בעבודה עם עשרות חברות ועסקים.

הקמתי את אולפיס כמעט ב'מקרה', כשחברתי הטובה יעל פנתה אליי וביקשה שאעזור לה עם העסק שלה.
זה היה עסק שסיפר שירותי לוגיסטיקה למוסדות ובתי ספר והוא נוהל בבלגן ובחוסר ארגון שהובילו להפסדים כספיים גדולים.
לדוגמה נושא משלוח הציוד בעסק לא תוכנן נכון, והתוצאה הייתה העברת משלוחים בשעות הערב למקומות נידחים ותשלום של כסף רב על מוניות שיעבירו את החבילות ליעדן. וכך, במקום להרוויח  מאספקת הציוד, נוצר 'בור תזרימי' שהלך וגדל כי תמיד המשלוחים נעשו ברגע האחרון תוך החסרת פריטים, דבר שגרם ללקוחות להתלונן ולדרוש פיצוי שוב ושוב.
חברתי הייתה כבר מיואשת ומתוסכלת מהמצב ולא ידעה איך אפשר לפתור את הבעיה.
כחלק מניסיונותיה לפתור את הבעיה היא ניסתה, לפתח מוצרים חדשים והשקיעה בזה כספים רבים כדי לגרום לאנשים לרכוש ממנה יותר, אבל הבעיה לא הייתה נעוצה בחוסר במוצרים שלה אלא פשוט בחוסר ארגון וביצוע.
בנוסף, היא הלכה לסדנאות של ניהול זמן, תוך הבטחות חוזרות ונשנות שהפעם היא תעמוד בזמנים.
אבל שום דבר לא עזר.

בשלב הזה, אני נכנסתי לתמונה ובאתי לעזור לה בעסק לבקשתה.
עשינו בעסק שינויים שהוכיחו את עצמם כמעט מיד:
מחשבנו את העסק תוך הכנסת תהליכי אוטומציה ושימוש בתוכנות מתאימות.
תכננו סדר יום מאורגן וברור.
ניהלנו את הגביה והתזרים כמו שצריך.
ועשינו כל מיני צעדים ושינויים נוספים, בזכותם הכסף התחיל לזרום והעסק יכול היה אפילו להמשיך להתרחב ולגדול, על בסיס היסודות היציבים והתשתיות הטכניות, הלוגיסטיות והמשרדיות שבנינו.

בעקבות הניסיון המוצלח הזה הבנתי שיש לי את הכישורים לקחת משהו מבולגן ולסדר אותו, לא רק ברמה הטכנית אלא גם את היכולת להסביר למה צריך לעשות כך ולא אחרת, למה בדיוק צורה כזו תעבוד וכזו לא תעבוד. וליישם בפועל את הדברים. ואני גם אוהבת את זה ונהנית מכך מאוד.
וכך הפכתי ליזמת עצמאית ופתחתי עסק משלי 'אולפיס' שנותן שירותי ניהול משרד חיצוניים במיקור חוץ (אאוטסורסינג – Outsourcing).
בתחילת הדרך עבדתי מהבית ובמהלך השנים העסק צמח והתפתח וכיום אני מעסיקה 4 עובדות במשרד משלי הממוקם בחיפה.

כיום מטרתי העליונה היא לעזור לבעלות ולבעלי עסקים שמרגישים מתוסכלים מההתמודדות עם הטכנולוגיה, שמנסים שוב ושוב ולא מצליחים לארגן את המשרד ואת תהליך העבודה בצורה יעילה כפי שהיו רוצים, שמסתבכים עם ניהול הזמן ומרגישים שהם לא מממשים את הפוטנציאל האישי, המקצועי, העסקי והכלכלי שלהם.
בעלות ובעלי עסקים שמבינים שזמן = כסף וחבל להם לבזבז את הזמן המוגבל שלהם על אדמיניסטרציה, כשהם יכולים לתת למישהו אחר לעשות את התחום הזה והם יתמקדו ב'ביזנס' בלהביא יותר לקוחות ופרויקטים ולהגדיל את ההכנסות ואת רווחיות העסק שלהם.
המשימה שלי ושל הצוות שלי היא לכוון את לקוחותיי להצלחה ולהגדלת העסק או את החברה שלהם מכל הבחינות. כשהם רגועים עם 'ראש שקט' בידיעה ובתחושה שהעסק שלהם דופק כמו שעון! ומנוהל בצורה הטובה ביותר.

רוצה לעשות סדר בעסק עם מירי אחת ולתמיד?

להרשמה לשיחת ייעוץ ללא עלות והתחייבות